Bartın Valiliğine atanan Sayın Valimiz Ali Çınar, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Önümüzdeki hafta görevini devredecek olan Sayın Valimiz Ali Çınar, ilimizde görev yaptığı süre içerisinde üzerinde çok durduğu Muş Sevgi Kapısı Projesi ( MUŞSEVKAP) ile Sağlık Müdürlüğünce yürütülen Bana Bir Şans Ver Çocuk Evi Projesi'ni ziyaret ederek, Projelerde görev alan personel ve kursiyerlerle vedalaştı.

MUŞSEVKAP Projesi ziyaretinde eğitim alan kursiyerlerle bir araya gelen Sayın Valimiz Ali Çınar, kursiyerlere yönelik olarak yaptığı konuşmasında; 'Buraların sahibi sizsiniz. Ben proje kapsamında aldığınız eğitimleri başarı ile tamamlayarak, ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda bizleri haklı çıkardığınız için hepinize teşekkür ediyor, hepinizi tebrik ediyorum. Burası sizleri birlikte üretme ruhuna kavuşturmuş, vaktinizi daha verimli geçirmenizi sağlamıştır. Hepinizin geleceğinin daha aydınlık, huzurlu olmasını temenni ediyorum.' Dedi.

Ziyarette kendilerine verdiği desteklerden dolayı Sayın Valimiz Ali Çınar'a teşekkür eden bayan kursiyerler, Türk Bayrağı Motifli filografi eseri ve ilimizi anlatan el yapımı kilim hediye ettiler. Aldığı hediye karşısında duygulanan Sayın Valimiz Ali Çınar, kadınlarımızın kendi elleriyle yaptıkları Türk Bayrağı motifli eseri yeni görev yerinde odasına asacağını belirtti.