Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede'yi makamında ziyaret eden Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy'u, Başkan ve Meclis üyeleri karşıladı.

Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy'a yeni görevinde başarı dileyen Belediye Başkanı Necmettin Dede bürokratların, yurdun çeşitli bölgelerinde görev yaptığını belirterek;

'Mutlaka herkes vatanı için bir şey yapmak ister. Bütün valilerimiz de kendi gayretleriyle bir takım şeyler yapmak istedi. Onlar da iyi niyetle geldiler, umarım siz de düşüncelerinizde, projelerinizde muvaffak olursunuz. Bu düşüncelerle Muş'umuza hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz. 'Dedi.

Milli iradenin yerel temsilcisi olan belediye başkanını ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy;

'Sayın Başkanla birlikte ilimizin istihdamının, işini ve aşını nasıl attıracağımızın gayreti içinde olacağız. Zaten ilimiz huzurlu bir kent, huzurlu bir il. Burada Sayın Başkanımın da önceliklerinin bu doğrultuda olduğunu biliyorum. İlimize yatırımcı nasıl gelir, nasıl getirebiliriz? Bu amaçla hep beraber ilimizi dizayn etmeye çalışacağız. İnşallah mahcup olmayız.' Dedi.